Тиждень правових знань

2014-11-14

/Files/images/J-jmnkQe5Mw.jpg "Суд казкових героїв"

У перші дні після канікул у школі проходив тиждень правових знань. Наш 2-А клас підготував відкриту класну годину "Мої права і мої обов'язки",на яку гостинно були запрошені адміністрація школи та батьки учнів. Всі діти старанно і з захопленням готували свої ролі для інсенізації імпровізованого "Суду над казковими героями,які порушили права дітей". Усі учні активно обговорювали ситуації щодо порушення прав дітей під час роботи у групах. Наші розумники і розумниці повторили і закріпили знання щодо своїх прав та обов'язків. Захід пройшов цікаво для учнів і з приємними сюрпризами для мене,за які я щиро дякую. Наші дітки-МОЛОДЦІ, дуже гарно підготувались і попрацювали добре! Дякую,мої любі! Попереду у нас ще багато цікавого у шкільному житті!

гімназія №3гімназія №3

гімназія №3